Dzień 1.
Wyjazd z miejsca zbiórki we wczesnych godzinach porannych. Przejazd do Skalnego Miasta Adršpach. Zwiedzanie – przejście 3,5 – kilometrowym szlakiem wśród piaskowych formacji skalnych, z których najwyższa, czyli „Kochankowie” osiąga wysokość 81,4 m. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 2.
Śniadanie. Przejazd do Pragi. Spotkanie z praskim przewodnikiem i zwiedzanie: Stare Miasto, Rynek Staromiejski, Plac Wacława, Most Karola, Strachov. Czas wolny. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 3.
Po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem. W programie zwiedzania Hradczany i Zamek Praski. To jeden z największych kompleksów zamkowych świata w którego skład wchodzą: Bazylika św. Jerzego, Katedra św. Wita i Złota Uliczka. Czas wolny. Po południu rejs po Wełtawie.
Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 4.
Po śniadaniu czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną. W drodze lunch.
Świadczenia:
- autokar z klimatyzacją,
- 3 noclegi w hotelu, pokoje 2 i 3 os. z łazienkami,
- 3 śniadania i 3 obiadokolacje, lunch w ostatnim dniu,
- opieka pilota,
- ubezpieczenie NNW + KL,
- składka na TFG i TFP,
- lokalni przewodnicy, bilety wstępu,
- słuchawki Tour Guide.










